Odlewnia SILUM - wykład w ramach Uroczystej Sesji SWPŁ 2019

Kolejnym prelegentem na Uroczystej Sesji SW PŁ będzie mgr inż. Wiesław Walczak - v-ce Prezes Zarządu Silum Sp. z o.o. Opowie nam o osiągnięciach odlewni SILUM i jej współpracy z Politechniką Łódzką.

Podstawowym kierunkiem działalności firmy jest produkcja odlewów ciśnieniowych ze stopów Al-Si i Zn-Al. Dowiemy się jak wiele produktów tej odlewni jest wokół nas i w jakich markowych produktach można znaleźć jej wyroby. W swojej wieloletniej historii Odlewnia SILUM Sp. z o.o. często współpracowała z wybitnymi naukowcami z Politechniki Łódzkiej, którzy zawsze potrafili znaleźć rozwiązania dla problemów powstałych w trakcie produkcji.

silum

Trzeba też dodać, że mgr inż. Wiesław Walczak jest członkiem Zarządu Głównego naszego Stowarzyszenia. Zapraszamy na niezwykle ciekawie zapowiadającą się prezentację już 27 września.