W związku z uroczystą sesją Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej, Prezydent Miasta Łodzi Pani Hanna Zdanowska, przesłała na ręce Prezesa SWPŁ do uczestników sesji list o następującej treści:

 

list zdanowskiej
     

Uprzejmie dziękuję za zaproszenie do udziału w uroczystej sesji Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej. Niestety, z powodu wyjazdu służbowego nie mogę uczestniczyć w spotkaniu absolwentów także mojej Alma Mater.

     Serdecznie gratuluję wieloletnich starań i współpracy Politechniki Łódzkiej na rzecz rozwoju i pielęgnowania tradycji uczelni. Utrzymywanie i pogłębianie więzi koleżeńskiej, zapoczątkowanej podczas studiów, stanowi nie tylko o wyjątkowości okresy akadamickiego, ale również o otwartości i przyjaznej atmosferze cechującej uczelnię. Jednocześnie, Państwa działalność w zakresie popularyzacji osięgnięć naukowo-technicznych absolwentów pokazuje obecnym studentom konkretne i długofalowe korzyści, wynikające z wyboru Politechniki Łódzkiej i Łodzi, jako miejsca studiowania, mieszkania i rozwoju.

     Pozdrawiam serdecznie władze uczelni i Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej oraz wszystkich zgromadzonych gości.

 

Z wyrazami szacunku

Hanna Zdanowska

Spis artykułów

Dołącz do nas

 

dolacz
Wypełnij deklarację i dołącz do Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej.

Życie Uczelni

zycieuczelni

 

Czytaj z nami Życie Uczelni - Biuletyn Informacyjny Politechniki Łódzkiej.

Kontakt

Kontakt