Ortopedyczne miniaturowe urządzenie pomiarowe - wykład w ramach Uroczystej Sesji SWPŁ

Czy wiecie, że około 10% operacji implantacji stawu biodrowego kończy się z błędem długości nóg powyżej 10 mm.
Jak temu zapobiec dowiemy się na Uroczystej Sesji SWPŁ 28 września.

Jednym z gości Uroczystej Sesji 28 września będzie prof. dr hab. inż. Leszek Podsędkowski, który opowie nam o wynalazku za który dostał wraz z zespołem złoty medal na międzynarodowych wystawach innowacji i wynalazków w Hong Kongu i Seulu, a w Bangkoku medal srebrny oraz nagrodę specjalną Honor of Invention stowarzyszenia World Invention Intellectual Property Associations.

Ten wynalazek to: Urządzenie do pomiaru zmiany położenia kości udowej podczas endoprotezoplastyki całkowitej stawu biodrowego.

Zapraszamy!