Złote Dyplomy na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

14 grudnia 2017 roku odbyło się uroczyste wręczenie Złotych Dyplomów absolwentom dawnego Wydziału Włókiennictwa, którzy ukończyli studia 50 lat temu. To już druga taka uroczystość po podjęciu przez V Zjazd Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki decyzji, że od jesieni 2017 roku uroczystości wręczania Złotych Dyplomów odbywać się będą co roku na wydziałach uczelni.

Szacownych gości przywitała Dziekan dr hab. inż. Katarzyna Grabowska  oraz Prodziekan d/s nauki dr hab. inż. Zbigniew Mikołajczyk. Honorowe Złote Dyplomy wręczono 34 absolwentom Wydziału.

W imieniu Stowarzyszenia Wychowanków PŁ serdeczne gratulacje Złotym Absolwentom złożył dr inż. Piotr Górski – wiceprzewodniczący SW PŁ.

Uroczystość zakończyło odśpiewane gromko przez absolwentów 100 lat oraz poczęstunek.