Zebranie Zarządu 27 września 2017

zebranie zarzaduW dniu 27 września 2017 roku odbyło się spotkanie członków Zarządu SW PŁ. Zebranie prowadził nowy Przewodniczący kolega Jacek Szer, wybrany na Zjeździe Krajowym 2 czerwca 2017. Zebranie dotyczyło m.in. wyznaczeniu działań mających na celu zintensyfikowanie łączności absolwentów z Politechniką Łódzką. Zarząd SWPŁ wyłonił spośród swoich członków pięciosoobowy zespół koordynujący działania na rzecz poszerzenie kontaktów wychowanków z uczelnią i jej władzami. Zespołowi przewodniczy koleżanka Agnieszka Mrozek - wiceprzewodnicząca SW PŁ. Pozostałe osoby to koledzy: Przemysław Bodzak, Hubert Gęsiarz, Bogusław Jędrzejczak i Jerzy Powierza.