wielkanoc2018 swpl

Zdrowych, radosnych i  spokojnych świąt Wielkiej Nocy,
smacznego jajka wielkanocnego, mokrego śmigusa dyngusa,
a także odpoczynku w rodzinnym gronie życzy

Zarząd SWPŁ

 

przybylskiZ głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 28 lutego 2018r. zmarł doc. dr inż. Ryszard Przybylski. Dziekan Wydziału Mechanicznego w latach 1975-77. Pracownik Instytutu Maszyn Przepływowych. Wspaniały dydaktyk i wychowawca wielu pokoleń inżynierów. Wieloletni Asystent JM Rektora PŁ.

 

nowy rok 2018

 

W nadchodzącym roku życzymy

wszystkim Wychowankom

Politechniki Łódzkiej

szczęścia, samych sukcesów

oraz

wytrwałości w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom

Zarząd SWPŁ

Uroczystość wręczenia Złotych Dyplomów na Wydziale Mechanicznym odbędzie się 15 grudnia 2017 r. o godzinie 14.00 w sali Konferencyjnej przy Klubie Pracowników w budynku Chemii na I piętrze (sala 113).

Czytaj więcej...

Wręczenie Złotych Dyplomów na Wydziale Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów (Włókienniczy) odbędzie się 14 grudnia 2017 o godzinie 13.00 w gmachu Wydziału w Audytorium W-33. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wręczenia Złotych Dyplomów na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska które odbyło się w piątek 10 listopada 2017 o godzinie 15.00 w Audytorium B10.

Czytaj więcej...

zlote dyplomy budownictwo 2017 m

Po 50 latach honorowe Złote Dyplomy wręczono ponad 20 absolwentom Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Czytaj więcej...

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 9 listopada  2017 roku zmarł przeżywszy 90 lat doc. dr  ANDRZEJ LIPIŃSKI.

Emerytowany  pracownik Instytutu Fizyki  Politechniki Łódzkiej, wspaniały wychowawca młodzieży

Czytaj więcej...

     Inicjatywa Stowarzyszenia Wychowanków PŁ nadawania Złotych Dyplomów zrodziła się w 2005 roku. Od czasu, gdy pomysł prof. Janusza Szoslanda został wcielony w życie wręczono już ponad 1800 tych szczególnych certyfikatów upamiętniających 50-lecie ukończenia studiów.

     W rytm rozwoju historii uczelni, w której w kolejnych latach pojawiały się nowe jednostki, rośnie z każdym rokiem liczba wręczanych dyplomów. Przybywa bowiem wydziałów, które dochowały się wychowanków po 50 latach od ukończenia studiów. Sala Widowiskowa i jedno spotkanie poświęcone tej ważnej dla absolwentów uroczystości to już zbyt mało, dla tak dużej liczby absolwentów. W czasie V Zjazdu Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki podjęto decyzję, że uroczystości wręczania Złotych Dyplomów od jesieni 2017 roku odbywać będą się na Wydziałach. To tam absolwenci złotego rocznika spotkają się z koleżankami i kolegami sprzed lat oraz aktualnymi władzami. Jak zawsze uroczystość będzie połączona z interesującym wykładem.

     W piątek 10 listopada 2017 o godzinie 15.00  w Audytorium B10 odbędzie się uroczystość wręczenia Złotych Dyplomów organizowana na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Uczestnicy spotkania będą mieli okazję wysłuchania wykładu prof. Marka Lefika, dziekana Wydziału na temat "Nasz Wydział wczoraj, dziś i jutro, najważniejsze wyzwania".

Zapraszamy!

Strona 1 z 16

Spis artykułów

Dołącz do nas

 

dolacz
Wypełnij deklarację i dołącz do Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej.

Życie Uczelni

zycieuczelni

 

Czytaj z nami Życie Uczelni - Biuletyn Informacyjny Politechniki Łódzkiej.

Kontakt

Kontakt