Dzień Biznesu Wydziału Mechanicznego

lozamet dzien biznesu

27 marca w godzinach 10:00 - 14:00

Dzień Biznesu Wydziału Mechanicznego to nowo podjęta inicjatywa Wydziałowej Rady Samorządu Wydziału Mechanicznego we współpracy z władzami Wydziału. Podczas Dnia Biznesu Wydziału Mechanicznego nie mogłoby zabraknąć stanowiska firmy LOZAMET.

ŁÓDZKIE ZAKŁADY METALOWE „LOZAMET” Sp. z o.o. są firmą z 67 letnim doświadczeniem w konstruowaniu, produkcji i serwisowaniu maszyn i urządzeń dla gastronomii, a także mebli ze stali nierdzewnej, które mogą być również stosowane w przemyśle spożywczym, w laboratoriach medycznych i tym podobnych placówkach o podwyższonym standardzie higieny. Dzięki zachowanej ciągłości zatrudnienia specjalistów na każdym stanowisku pracy - systematycznie modernizowane są wszystkie produkowane maszyny i urządzenia oraz skutecznie rozszerzany asortyment, nie tylko o nowe urządzenia, ale także o profesjonalne meble ze stali nierdzewnej. LOZAMET zapewnia pracownikom bardzo dobre warunki pracy w zespole doświadczonych fachowców oraz możliwość rozwoju zawodowego na każdym stanowisku, a w szczególności : konstruktorów, technologów, spawaczy, tokarzy, ślusarzy, operatorów pras sterowanych numerycznie.

Całe wydarzenie będzie miało miejsce na Wydziale Mechanicznym Politechniki Łódzkiej przy ulicy Stefanowskiego 1/15 (bud. A22) w dniu 27/03/2018 roku w godzinach 10:00-14:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w Dniu Biznesu Wydziału Mechanicznego !