Uroczysta Sesja SWPŁ 2023 - wystąpienia prelegentów

Już w piątek 22 września 2023 roku odbędzie się Uroczysta Sesja SWPŁ "ABSOLWENCI NASZEJ UCZELNI W DOBIE WYZWAŃ TECHNOLOGICZNYCH". W ramach tej Sesji będziemy mogli obejrzeć następujące prezentacje (w kolejności jak poniżej)

1. "Połączeni tradycją. Wzornictwo w Łodzi od międzywojnia do Politechniki Łódzkiej" - wykład poprowadzi pracownik Instytutu Architektury Tekstyliów, historyk sztuki dr Łukasz Grzejszczak.
  2. "Nowoczesne technologie w renowacji pojazdów zabytkowych" - wykład poprowadzi Najlepsza Absolwentka PŁ w roku 2022, mgr inż. Emila Brancewicz-Steinmetz.
  3. "Nowoczesny piec odstojowy do magazynowania stopów aluminium" - wykład poprowadzi Dyrektor Techniczny mgr inż. Konrad Wrzała z firmy SILUM.
  4. "Wyzwania technologiczne nie tylko w edukacji szkolnej" - wykład poprowadzi Taras Panskyi, senior edukator projektu PAKT w Łodzi, koordynator mobiPAKT Politechnika Łódzka.
  5. "Wodorowe baterie jako element niezależności energetycznej" - wykład poprowadzi profesor dr hab. inż. Łukasz Kaczmarek, dyrektor Instytutu Inżynierii Materiałowej PŁ.

Do zobaczenia na Sesji.