Nowoczesny piec odstojowy do magazynowania stopów aluminium - wykład w ramach Uroczystej Sesji SWPŁ 2023

Huta, płynny metal, żar - to wszystko pewnie każdy kojarzy. Ale czy wiedzieliście, że na polskich drogach można spotkać ciężarówkę przewożącą ciekłe aluminium. Dlaczego? Jak? Po co? O tym wszystkim dowiecie się z prezentacji w ramach Uroczystej Sesji SWPŁ 2023 pod tytułem "Nowoczesny piec odstojowy do magazynowania stopów aluminium dostarczanych do odlewni Silum w postaci ciekłej, w technologii LATT". Z tą zaskakującą technologią zapozna nas Dyrektor Techniczny mgr inż. Konrad Wrzała z firmy SILUM, oczywiście absolwent Politechniki Łódzkiej.

silum ciezarowka