Najlepszy absolwent PŁ w roku 2021

Kapituła Konkursu powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej pod przewodnictwem:

Prorektora ds. Studenckich dr hab. inż. Witolda Pawłowskiego prof. Uczelni oraz Przewodniczącego Stowarzyszenia Wychowanków PŁ dr hab. inż. Jacka Szera prof. Uczelni w składzie:

Członkowie Kapituły:

Dr hab. inż. Zdzisław Czaplicki
Dr inż. Piotr Górski
Dr inż. Piotr Słoma
Dr inż. Jan Jeruzal

na posiedzeniu w dniu 13 maja 2022 r. rozpatrzyła 11 wniosków o przyznanie tytułu „Najlepszego Absolwenta Politechniki Łódzkiej 2021 r.”.

Na konkurs wpłynęły kandydatury z Wydziałów:

WYDZIAŁ

Weronika Chlebowicz

Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Marcin Błaszczyk

Kapituła Konkursu zapoznając się z przedstawioną dokumentacją wzięła pod uwagę średnią ocenę ze studiów, ocenę z pracy dyplomowej oraz aktywność naukową w trakcie studiów oraz inne osiągnięcia i dokonania w okresie studiowania – publikacje, udział w pracach badawczych, udział w konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom prezentowanych wniosków złożonych w konkursie, po dyskusji, Kapituła Konkursu postanowiła przyznać tytuł:

Najlepszego Absolwenta Politechniki Łódzkiej 2021 r.” absolwentowi Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki - Panu mgr inż. Mikołajowi Woźniakowi.

GRATULUJEMY!