Najlepszy absolwent PŁ w roku 2019

Kapituła Konkursu powołana przez Zarząd Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej pod przewodnictwem:

Prorektora ds. Studenckich dr hab. inż. Witolda Pawłowskiego prof. PŁ oraz Przewodniczącego Stowarzyszenia Wychowanków PŁ dr hab. inż. Jacka Szera w składzie:

Członkowie Kapituły:

dr hab. inż. Zdzisław Czaplicki,

dr hab. inż. Jolanta Prywer,

dr inż. Ewa Chojnacka,

dr inż. Piotr Górski,

dr inż. Piotr Słoma,

na posiedzeniu w dniu 7 września 2020 r. rozpatrzyła 9 wniosków o przyznanie tytułu „Najlepszego Absolwenta Politechniki Łódzkiej 2019 r.”.

Na konkurs wpłynęły kandydatury z Wydziałów:

WYDZIAŁ

IMIĘ I NAZWISKO

Mechaniczny

Jeremiasz Czarnecki

Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Piotr Łuczak

Chemiczny

Maria Marcinek

Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów

Dominika Smagur

Biotechnologii i Nauk o Żywności

Łukasz Biegała

Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska

Krzysztof Piotr Jędrzejewski

Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej

Konrad Nojman

Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Dominik Krzysztof Tama

Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska

Dawid Zawadzki

Kapituła Konkursu zapoznając się z przedstawioną dokumentacją wzięła pod uwagę średnią ocenę ze studiów, ocenę z pracy dyplomowej oraz aktywność naukową w trakcie studiów oraz inne osiągnięcia i dokonania w okresie studiowania – publikacje, udział w pracach badawczych, udział w konferencjach krajowych i międzynarodowych.

Biorąc pod uwagę bardzo wysoki poziom prezentowanych wniosków złożonych w konkursie, po wnikliwej dyskusji, Kapituła Konkursu postanowiła przyznać tytuł:

„Najlepszego absolwenta Politechniki Łódzkiej 2019 r.” absolwentowi Wydziału:  Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki - Panu mgr inż. Piotrowi Łuczakowi.

GRATULUJEMY!