Bartłomiej Zgorzelski członkiem Rady Uczelni

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz kolega z Zarządu SWPŁ, Bartłomiej Zgorzelski, został członkiem Rady Uczelni. Serdecznie gratulujemy!

BZB BZBartłomiej Zgorzelski. Założyciel i prezes grupy BZB Projekt Biuro Zarządzania w Budownictwie – wielobranżowej pracowni projektowej współpracującej przy realizacji kluczowych inwestycji w centralnej Polsce. Aktywny uczestnik międzynarodowych wydarzeń rynku budowlanego, rynku nieruchomości i działań związanych z rozwojem miast
i partycypacji społecznej w procesie planowania przestrzennego. Aktywny uczestnik procesu powstawania Nowego Centrum Łodzi oraz rewitalizacji obszarowej Miasta Łodzi. Współtwórca i przewodniczący Federacji „Miejskie Dialogi”, aktywny członek stowarzyszeń samorządu gospodarczego, członek Komitetu Budownictwa Krajowej Izby Gospodarczej Za działalność społeczno-kulturalną na Politechnice Łódzkiej odznaczony tytułem „Zasłużony dla Politechniki Łódzkiej” oraz medalem Ministerstwa Kultury „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Turysta górski (przewodnik beskidzki), żeglarz (także po al. Politechniki 😉),  bardzo mocno związany z Yapą, Płazikiem i Studenckim Radiem Żak.