Konkurs na esej "Moja Politechnika" - Grand Prix

Z okazji jubileuszu 75-lecia Politechniki Łódzkiej i 35-lecia „Życia Uczelni” został zorganizowany konkurs na esej „Moja Politechnika”.

Decyzją Kapituły, której przewodniczył rektor kadencji 2016-20 prof. Sławomir Wiak, nagrodę Grand Prix w wysokości 5 000 zł otrzymuje Pan Eugeniusz Łysek, absolwent Wydziału Włókienniczego. W swojej pracy wspomina studia, a także postaci wybitnych profesorów, z którymi miał zajęcia. Przytacza przy tym sympatyczne anegdoty. Z sentymentem wspomina swoich kolegów i ich zaangażowanie w powstanie organizacji studenckich, które do dziś działają na Politechnice.

Zachęcamy do przeczytania eseju Pana Eugeniusza Łyska "Nasze kochane Włókno" - link do treści na stronie Życia Uczelni -> tutaj.