pawlak

Transparentne przewodniki prądu - czy to w ogóle możliwe? Tego dowiemy się już w piątek. Wykład w tej tematyce wygłosi dr hab. inż. Ryszard Pawlak, prof. PŁ, dyrektor Instytutu Systemów Inżynierii Elektrycznej Politechniki Łódzkiej.

Ryszard Pawlak to absolwent Politechniki Łódzkiej (1973 r.), aktualnie profesor nadzwyczajny, kierownik grantów i autor zgłoszeń patentowych. Jego tematyka badawcza dotyczy inżynierii materiałowej na potrzeby elektrotechniki i elektroniki, ze szczególnym uwzględnieniem mikrotechnologii laserowych. Członek Sekcji Elektrotechnologii Komitetu Elektrotechniki PAN, Laser Institute of America, PTETiS i Photonics Society of Poland.

Zapraszamy.