wielkanoc2017 kw

Spokojnych i miłych Świąt Wielkiej Nocy z radosnym Alleluja

życzy członkom i sympatykom Koła Włókienników

                                                                                     Zarząd Koła                   

Zarząd Koła Włókienników informuje, że zebranie członków Koła odbędzie się 21 marca 2017 roku (wtorek) o godzinie 16:00 w salce konferencyjnej w budynku przy Al.Politechniki 3a I piętro.

Czytaj więcej...

Zarząd Koła Włókienników serdecznie zaprasza członków i sympatyków na spotkanie w dniu 15 czerwca 2016r. poświęcone zwiedzaniu firmy Z.W.BILIŃSKI w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Adama Mickiewicza 29.

Czytaj więcej...

     W dniu 15 czerwca 2016 roku zjechaliśmy się do Konstantynowa Łódzkiego na spotkanie, którego celem było zwiedzenie firmy Biliński Factory Of Colour. Firma jest firmą rodzinną i zlokalizowana jest w obiekcie byłej Konstilany. Jadąc do niej widać z daleka na dużej tablicy nazwę i logo firmy. Powitał nas zastępca dyrektora ds technicznych, który po krótkiej prezentacji firmy zaprosił nas do zwiedzenia części produkcyjnej.

Czytaj więcej...

Zarząd Koła Włókienników serdecznie zaprasza członków i sympatyków Koła na zebranie plenerowe - „Spacerkiem po ulicy Piotrkowskiej” w dniu 11 maja br (środa).

Czytaj więcej...

     Po prawie dwóch latach znów wyruszyliśmy z naszą przewodniczką na spacer ulicą Piotrkowską. Spotkaliśmy się 11 maja 2016 roku przy Narutowicza by po dwóch godzinach dojść do ulicy Tuwima. W zwiedzaniu wzięło udział 17 osób.

Czytaj więcej...

W dniach 18-25 IV 2016 r. odbędzie się w Łodzi XVI FESTIWAL NAUKI, TECHNIKI I SZTUKI - „Wiedza bez granic”.

     Zachęcamy wszystkich członków i sympatyków Koła Włókienników do czynnego udziału w tym Festiwalu. Czeka na Was kilkaset wydarzeń naukowych, kulturalnych i artystycznych przygotowanych przez łódzkie uczelnie oraz instytucje kulturalne i artystyczne. Wstęp na wszystkie wydarzenia festiwalowe jest bezpłatny. Szczegółowe opisy imprez oraz aktualne informacje dotyczące Festiwalu dostępne są w internecie na stronie www.festiwal.lodz.pl.  Informujemy także, że Zarząd Koła nie będzie organizował zbiorowych udziałów w tym Festiwalu.

Zarząd Koła Włókienników

Strona 1 z 7

Dołącz do nas

 

dolacz
Wypełnij deklarację i dołącz do Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Łódzkiej.

Życie Uczelni

zycieuczelni

 

Czytaj z nami Życie Uczelni - Biuletyn Informacyjny Politechniki Łódzkiej.

Kontakt

Kontakt